Recepty

Jesenná tekvicová torta

Najlepšia sezónna tortička bez pocitu "zhrešenia", na ktorú nepotrebujete cheat day? Naša tekvicová...

Maková hrnčeková bublanina bez cukru

Óóó hrnčekové koláče - taká jednoduchá a dostupná forma váženia ingrediencií... sú proste veci, za ktoré sme vďačné, že ich niekto vymyslel, však? Túto bublaninu osladíme broskyňami a kokosom. A kde je ten mak? :)

Mrkvová s krémom z mascarpone

Ako dosiahnuť, aby vaše dieťa zjedlo mrkvu? Upečte mu mrkvový koláč. U nás to funguje. Mrkvová torta alebo "carrot cake" je jedna z tých zdravších koláčikov aj vďaka tomu, že cesto obsahuje aj zeleninu. Naša verzia neobsahuje pridaný cukor ani fruktózu z pridaného sladidla. Vysk

Pšenový koláč s makom a jablkami

Jeseň sa tradične spája so zbieraním plodov prírody. Asi najtypickejším pre naše pásmo je jabĺčko. Preto máme pre vás tip, ako si pripraviť chutný a zdravý koláč. Tento je zároveň aj nesmierne výživný vďaka maku, pekanovým orechom a pšenu.

Tvarohový jablkáč s makom a mandľami

Šťavnatéééé Chutnééééé ...a sladkééé... Rýchly koláč pripravený za 10 minút (z toho strúhanie jabĺk 6 min :) ). Aktuálny rodinný miláčik.

Brownies s orechami a ovocím

Brownies - čokoládová slasť... Hutný, v našom prípade však aj sýty koláč, z ktorého vám bude stačiť naozaj iba kúsok. Odporúčame nielen ako dezert, ale aj ako chutné víkendové raňajky, kedy sa chceme trochu rozmaznať.