Recepty

Domáca pečeňová paštéta

Ako sa nevzdať obľúbených paštét? Veď tie sú nielen chutné, ale aj výborné pre hostí, ako predjedlo alebo ako rýchla večera. Ako ju pripraviť, aby bola aj zdravá, bez prídavných látok, konzervantov a oveľa chutnejšia?

Domáce

Reeses sú viacmenej americkou výsadou, ale istotne ich mnohí poznáte. Sú to košíčky plnené čokoládou a arašidovým maslom. Aké jednoduché a aké slávne...

Čoko-jahodová nepečená torta

Drobné lesné ovocie považujeme v Nesladím za najlepšie pre naše zdravie. Má nízky obsah fruktózy, a preto ho rady používame do rôznych dezertov. Vrcholí nám sezóna jahôd,tak pre Vás máme recept na túto úžasnú a lahodnú čoko-jahodovú tortu, a navyše bez pečenia:-)

Jesenná tekvicová torta

Najlepšia sezónna tortička bez pocitu "zhrešenia", na ktorú nepotrebujete cheat day? Naša tekvicová...

Maková hrnčeková bublanina bez cukru

Óóó hrnčekové koláče - taká jednoduchá a dostupná forma váženia ingrediencií... sú proste veci, za ktoré sme vďačné, že ich niekto vymyslel, však? Túto bublaninu osladíme broskyňami a kokosom. A kde je ten mak? :)

Mrkvová s krémom z mascarpone

Ako dosiahnuť, aby vaše dieťa zjedlo mrkvu? Upečte mu mrkvový koláč. U nás to funguje. Mrkvová torta alebo "carrot cake" je jedna z tých zdravších koláčikov aj vďaka tomu, že cesto obsahuje aj zeleninu. Naša verzia neobsahuje pridaný cukor ani fruktózu z pridaného sladidla. Vysk