Recepty

Maková RAW pohánka s jablkami

Trendy, ale hlavne chutný RAW tip na raňajky, čo olovrant. Alebo aj pre návštevu pod heslom: chcem mať svojich kamarátov dlho a zdravých pri sebe.

Energetické guľky z jahôd

My v Nesladím radi športujeme a preto vymýšľame a testujeme na sebe alternatívy k presladeným energetickým tyčinkám určeným pre športovcov. Vymysleli sme tieto jahodové energetické guľky.

Vanilková quinoa ... alebo puding inak

Puding je taká klasika, na ktorej sme vyrastali aj my, a občas, ale naozaj len občas, ho pripravíme aj deťom. Im už však pripravíme puding s najlepším vedomím, niečo pridáme (quinou) a niečo vezmeme (cukor, ale aj klasický polotovarový prášok).... ako na to?

Domáca pečeňová paštéta

Ako sa nevzdať obľúbených paštét? Veď tie sú nielen chutné, ale aj výborné pre hostí, ako predjedlo alebo ako rýchla večera. Ako ju pripraviť, aby bola aj zdravá, bez prídavných látok, konzervantov a oveľa chutnejšia?

Domáce

Reeses sú viacmenej americkou výsadou, ale istotne ich mnohí poznáte. Sú to košíčky plnené čokoládou a arašidovým maslom. Aké jednoduché a aké slávne...

Čoko-jahodová nepečená torta

Drobné lesné ovocie považujeme v Nesladím za najlepšie pre naše zdravie. Má nízky obsah fruktózy, a preto ho rady používame do rôznych dezertov. Vrcholí nám sezóna jahôd,tak pre Vás máme recept na túto úžasnú a lahodnú čoko-jahodovú tortu, a navyše bez pečenia:-)