O nás

Občianske združenie Nesladím vzniklo preto, aby informovalo širokú verejnosť o škodlivosti najmä cukru a polotovarových, či hotových výrobkov.

Toto je Poslanie NESLADÍM.

 

Našim hlavným cieľom je poskytovať informácie o uvedomelom stravovaní sa o tom, že existujú rôzne typy cukrov, ktoré vplývajú na ľudský organizmus rôzne. 

Naším cieľom je pomôcť pochopiť, aké je dôležité jesť skutočné jedlo z potravín a nie z polotovarov alebo výrobkov. 

 

3 x Programy Nesladím

 

  • 3 mesačný Program Nesladím© určený na zbavenie sa závislosti od cukru

  • 1 mesačný program Sladím menej a je mi dobre zameraný na zdravé stravovanie sa, kde sladíme vybranými zdravými spôsobmi

  • 10 dňový program Sladký Refresh ako rozumný detox založený na REAL FOOD a nie na šťavách, určený pre všetkých po  náročných sviatkoch a dovolenkách 

 

Programy ponúkame vrátane edukácie, jedálneho lístka, receptov a nákupného zoznamu.

 

blog pre vás

10 TIPOV, AKO ZVLÁDNUŤ OBDOBIE SVOJHO CHUDNUTIA

No, áno, nechcela som napísať diéty. Vo väčšine prípadov, keď sa rozhodneme pre obdobie, v ktorom chceme chudnúť, nejde o diétu. Nejde o diétu z toho hľadiska, že zo svojho denného jedálneho lístka nevylúčime žiadne esenciálne potraviny.

celý článok

4 potravinových skupín, ktoré treba vylúčiť pre zdravie a chudnutie

Chceš schudnúť s rozumom a pokojom bez trápenia? Cvičenie je významnou súčasťou zdravého životného štýlu, ako aj chudnutia, ale pravdou ostáva stále fakt, že nevieš stráviť toľko času v posilňovni, koľko hlúpostí vieš zjesť.

celý článok

Lazy Run s Nesladím

Lazy Run je veľmi zaujímavý názov pre tento bežecko - zážitkový a dovolím si tvrdiť, že aj gastronomicky famózny kemp, lebo je na lazoch a je aj lejzi.

celý článok

NESLADÍM V ČASOPISE BALANS

.... my všetci, ktorí sme prešli Programom Nesladím, či už sami alebo s pomocou, vedieme plnohodnotný a plnochutný život bez pridaného cukru..... Prečítajte si rozhovor s našou Vladkou aj v časopise Balans.

celý článok