O nás

Občianske združenie Nesladím vzniklo preto, aby informovalo širokú verejnosť o škodlivosti najmä cukru a polotovarových, či hotových výrobkov.

Toto je Poslanie NESLADÍM.

 

Našim hlavným cieľom je poskytovať informácie o uvedomelom stravovaní sa o tom, že existujú rôzne typy cukrov, ktoré vplývajú na ľudský organizmus rôzne. 

Naším cieľom je pomôcť pochopiť, aké je dôležité jesť skutočné jedlo z potravín a nie z polotovarov alebo výrobkov. 

 

3 x Programy Nesladím

 

  • 3 mesačný Program Nesladím© určený na zbavenie sa závislosti od cukru

  • 1 mesačný program Sladím menej a je mi dobre zameraný na zdravé stravovanie sa, kde sladíme vybranými zdravými spôsobmi

  • 10 dňový program Sladký Refresh ako rozumný detox založený na REAL FOOD a nie na šťavách, určený pre všetkých po  náročných sviatkoch a dovolenkách 

 

Programy ponúkame vrátane edukácie, jedálneho lístka, receptov a nákupného zoznamu.

 

blog pre vás

RozBEHnite sa pripravení

Väčšina športov je usporiadaná do takzvaných sezón. Nie je to inak ani pri behu. Na Slovensku sa bežecká sezóna otvára koncom marca. Február je teda posledný mesiac pred jeho otvorením a najlepšie obdobie na usporiadanie bežeckých plánov.

celý článok

Zajtra začínam

Predsavzatie, že začnem cvičiť alebo behať, patrí medzi tie najbežnejšie plány Nového roka. V lepšom prípade nás inšpirujú ľudia, ktorí vďaka športu vyzerajú nielen úžasne, ale fascinuje nás aj ich životná energia.

celý článok

10 TIPOV, AKO ZVLÁDNUŤ OBDOBIE SVOJHO CHUDNUTIA

No, áno, nechcela som napísať diéty. Vo väčšine prípadov, keď sa rozhodneme pre obdobie, v ktorom chceme chudnúť, nejde o diétu. Nejde o diétu z toho hľadiska, že zo svojho denného jedálneho lístka nevylúčime žiadne esenciálne potraviny.

celý článok

4 potravinových skupín, ktoré treba vylúčiť pre zdravie a chudnutie

Chceš schudnúť s rozumom a pokojom bez trápenia? Cvičenie je významnou súčasťou zdravého životného štýlu, ako aj chudnutia, ale pravdou ostáva stále fakt, že nevieš stráviť toľko času v posilňovni, koľko hlúpostí vieš zjesť.

celý článok