O nás

Občianske združenie Nesladím vzniklo preto, aby informovalo širokú verejnosť o škodlivosti najmä cukru a polotovarových, či hotových výrobkov.

Toto je Poslanie NESLADÍM.

 

Našim hlavným cieľom je poskytovať informácie o uvedomelom stravovaní sa o tom, že existujú rôzne typy cukrov, ktoré vplývajú na ľudský organizmus rôzne. 

Naším cieľom je pomôcť pochopiť, aké je dôležité jesť skutočné jedlo z potravín a nie z polotovarov alebo výrobkov. 

 

3 x Programy Nesladím

 

  • 3 mesačný Program Nesladím© určený na zbavenie sa závislosti od cukru

  • 1 mesačný program Sladím menej a je mi dobre zameraný na zdravé stravovanie sa, kde sladíme vybranými zdravými spôsobmi

  • 10 dňový program Sladký Refresh ako rozumný detox založený na REAL FOOD a nie na šťavách, určený pre všetkých po  náročných sviatkoch a dovolenkách 

 

Programy ponúkame vrátane edukácie, jedálneho lístka, receptov a nákupného zoznamu.

 

píšete o nás

Knižka Nesladím je pre mňa jedna z naj, čo ma v živote posunula dopredu a som vám zato nesmierne vďačná :)))). Chcela by som sa opýtať, či neplánujete vydať ďalšiu inšpiratívnu knižku s receptami - raňajky, obedy, večere, dezerty, domáce limonády, niečo fajn pre návštevu, brunch, na cestovanie v aute, na turistiku :) BEZ CUKRU v akejkoľvek forme /aj bez ovocia aj s ovocím/... ?

Daniela

Dobrý deň. Prešla som Vaším programom a podarilo sa mi doslova sa oslobodiť od potreby chuti na sladké a je to jedna z najlepších vecí, aké sa mi kedy v živote podarili. Začala som 1. októbra a skončila presne v nedeľu 24.12. a jednoznačne je tento program u mňa víťazom ako osobný úspech roka 2017.

Monika

blog pre vás

10 TIPOV, AKO ZVLÁDNUŤ OBDOBIE SVOJHO CHUDNUTIA

No, áno, nechcela som napísať diéty. Vo väčšine prípadov, keď sa rozhodneme pre obdobie, v ktorom chceme chudnúť, nejde o diétu. Nejde o diétu z toho hľadiska, že zo svojho denného jedálneho lístka nevylúčime žiadne esenciálne potraviny.

celý článok

4 potravinových skupín, ktoré treba vylúčiť pre zdravie a chudnutie

Chceš schudnúť s rozumom a pokojom bez trápenia? Cvičenie je významnou súčasťou zdravého životného štýlu, ako aj chudnutia, ale pravdou ostáva stále fakt, že nevieš stráviť toľko času v posilňovni, koľko hlúpostí vieš zjesť.

celý článok

Lazy Run s Nesladím

Lazy Run je veľmi zaujímavý názov pre tento bežecko - zážitkový a dovolím si tvrdiť, že aj gastronomicky famózny kemp, lebo je na lazoch a je aj lejzi.

celý článok

NESLADÍM V ČASOPISE BALANS

.... my všetci, ktorí sme prešli Programom Nesladím, či už sami alebo s pomocou, vedieme plnohodnotný a plnochutný život bez pridaného cukru..... Prečítajte si rozhovor s našou Vladkou aj v časopise Balans.

celý článok